نظرتون راجب به مدرسه جدید و بهتر چیه؟

تجربش کردید؟

امسال من متاسفانه مدرسه تیزهوشان قبول شدم.باور کنید همش درس میخوندم و یه طرف و هوش و استعدادمم یه طرف دیگس.

همه میگن من با پارتی بازی و این حرفا اومدم توی این مدرسه،حالا چون بابام رییس یه ادارست ومامانم دبیر همون مدرسست میگن من بخاطر اونا اومدم. آخه اگر میشد چرا من کردم  چرا دختر رییس آموزش پرورش که هم سن من نتونست حتی مدرسه نمونه بره؟؟؟؟

حالا اینا رو ول کنبهترین دوست رو قطعا تجریبه کردید لعنت به این دوست که نه میشه بهش دلبست و نه میشه نبست اون رو از دست دادم که هیچ اینجا تا میام کاری بکنم یکجور باهام برخورد میکنن که انگار ی جاسوسی چیزی هستم.

میگن میره به مامانش لو میده.باور نمیکنین اما شما تنها کسایی هستین که بعد از خدا راز هامو بهشون میگم.تنها شاهدم کسی هسته که

چقدر از سال تحصیلی میگزره؟ من همشو تنهام لعنت لعنت به تنهایی دارم اوفت میکنم. پوسیدم

مثل یه گل بودم که توی باغ داشت زندگیشو میکرد و اومدن اون رو چیدن تا تو گلدون بکارنش ریشم خشکیده دارم از بین میرم و فایده ای نداره نه راه پس و نه راه پیش ندارم هر کار که کنم خشک شدم.

البته یه چیز خیلی مهم است که تردید میندازه تو دلشون اما بهتون نمیگم صبر کنید

دوست دارم کامنتارو بشنوم و بعدش پرده برداری کنم.

شما یه چیز بگید که مردد نباشم.wink

من و مدرسه جدید

یه ,رو ,مدرسه ,میگن ,لعنت ,دوست ,و نه ,اون رو ,میگن من ,یه چیز ,نه راه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Dream big مقالات سئو lasmod مقالات حوزه پزشکی kanizesamera4 فروشگاه اوکی مای بلاگ آنارشیست انقلاب فرهنگی هوبوت داستانک